+01 532 485 283

sale@orgifarm.com

Free shipping for all orders over $75.00

Language: Currency:

Príbeh Mamachick

Potom, ako som označovala mojim synom oblečenie fixkou a objavila zničené oblečenie staršiemu synovi Dávidkovi, ktoré bolo zničené práve fixkou, začala som hľadať riešenie, ktorým budeme môcť spoločne detské veci ľahko a esteticky označiť. Aj v škôlke  u mladšieho Viktorka od nás učiteľky vyžadovali označiť oblečenie. Tak som objavili hravé pečiatky na textil – oblečenie pre deti.  Z pečiatky som mala rôzne pochybnosti, koľko praní a otlačkov pečiatka vydrží, či sa odtlačok zmyje úplne, pretože čo ak budem chcieť oblečenie neskôr niekomu posunúť alebo predať. Všetky tieto moje pochybnosti pominuli vyskúšaním pečiatky. Pečiatky som si poriadne vyskúšala a zistila som, že je to niečo WAU na označovanie detského oblečenia. Odtlačok po niekoľkých praniach zostal stále pekne viditeľný. Synovia si popečiatkovali všetko čo sa dalo 🙂  a boli z pečiatok nadšení.  Postupne som začala nachádzať kopu “Vychytáviek pre mamičky “,  ktoré nám matkám môžu uľahčiť každodenný život.

Moja jedna top vychytávka pre mamičky a detičky boli a sú esenciálne oleje doTERRA, bez ktorých si už neviem predstaviť  život. Príbeh o tom, ako som objavila esenciálne oleje doTERRA, začal pred niekoľkými rokmi, keď som sa stretla s mojou dobrou kamarátkou, ktorá bola nadšená touto formou prírodnej liečby. Bol to pre mňa úplne nový svet, no rozhodla som sa dať mu šancu a začať objavovať všetky možné výhody esenciálnych olejov. Na začiatku som si kúpila len niekoľko základných olejov. Postupne som sa učila o tom, ako ich správne používať. Prvýkrát som si vyskúšala aromaterapiu, kde som do difuzéra kvapla niekoľko kvapiek oleja a nechala jeho vôňou naplniť miestnosť.  Časom som začala rozširovať svoju zbierku esenciálnych olejov. Pridala som rôzne druhy. Každý z nich mal svoje vlastnosti a využitie, a tak som si postupne osvojila veľa informácií o tom, ako ich používať na rôzne zdravotné problémy pre seba alebo svoje deti. Prelomom pre mňa bolo, keď som  objavila, ako esenciálne oleje môžu pomôcť  pri problémoch so spánkom mojich synov, bolesťami bruška, hrdla alebo mojich migrénach alebo stresových situáciách. Celý tento proces objavovania esenciálnych olejov doTERRA mi otvoril nový svet možností starostlivosti o svoje zdravie, zdravie svojich detí. Teraz už nie sú len súčasťou môjho každodenného života, ale aj záchranným prostriedkom pri rôznych zdravotných situáciách. Esenciálne oleje doTERRA mi pomohli nájsť harmóniu v stresujúcom období a som im za to veľmi vďačná.

Katka

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám, alebo nám zavolajte, radi vám zodpovieme.

Skontaktujme sa

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

  Pečiatka na oblečenie od MAMACHICK je ten najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako označiť oblečenie vašich ratolestí do škôlky, školy, či do tábora.

  ©2021 Mamachick. Všetky práva vyhradené.

  Váš košík

  No products in the cart.

  Free shipping on all orders over $75
  Hit Enter to search or Esc key to close

  Viac vychytávok sleduj tu:

  Viac vychytávok sleduj tu: